علی اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌ نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد محور پونل-خلخال و جاده سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود شده است.

وی اضافه کرد: همچنین  محور پونل-خلخال، محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده شهداد-نهبندان و محور گنج نامه-تویسرکان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* تردد در هراز و کندوان روان است

مدیر مرکز مدیریت راه ها در تشریح وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال گفت: در حال حاضر تردد ‌در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت روان است.

* باران در جاده‌‌های 7 استان

وی درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی بیان کرد: در حال حاضر در محور فیروزکوه‌ بارش باران گزارش شده است و در محورهای ‌هراز و کندوان و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت بارش و مداخلات جوی ‌خاصی نداریم.

آشوری از بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌، زنجان‌، کردستان‌،گلستان‌، مازندران و چهارمحال و بختیاری خبر داد.

* ثبت 224 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران-کرج در یک شبانه روز

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 115 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 109 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 103 هزار تردد ثبت شد.

* ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 18 تا 19 

مدیر مرکز مدیریت راه ها تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2314 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می‌‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انتهای پیام/ب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست