به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حمیدرضا منصوری، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در واکنش به خبر فوت 26 نفر در تهران به دلیل خاموشی در خیابان‌ها و بزرگراه‌های پایتخت، گفت: در زمستان سال گذشته به علت محدودیت تامین سوخت برای تولید برق نیروگاه‌ها، حدود سه هفته مجبور شدیم، روشنایی معابر و بزرگ‌راه‌های عریضی که تردد پیاده در آن‌ها کمتر بود را محدود کنیم.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بیان اینکه محدودیت روشنایی معابر به دلیل تامین برق پایدار واحدهای مسکونی در بازه زمانی مذکور اتفاق افتاد، گفت: خوشبختانه، مجموع این اتفاقات منجر به آن‌ شد که گرفتار خاموشی گسترده و طولانی نشویم.

*محدودیت‌ روشنایی تهران با هماهنگی پلیس انجام شد

وی با اشاره به اینکه همه خاموشی‌های معابر با هماهنگی کامل پلیس انجام شد، افزود: برای مثال در بزرگ‌راه آزادگان به علت مخالفت پلیس با محدودیت روشنایی هیچگونه خاموشی اعمال نشد و این اتفاق در سایر معابر پرخطر مد نظر پلیس نیز تکرار شد.

منصوری در پایان با اشاره به اینکه از 14 بهمن دیگر خاموشی در سطح معابر نداشتیم، تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت نرمال روشنایی در همه معابر وجود دارد و از شهروندان عزیز می‌خواهم، اگر خاموشی موردی را مشاهده کردند، از طریق پل‌های ارتباطی نظیر برنامه برق من اطلاع دهند تا در اسرع وقت با شکل گیری ارتباط دوجانبه این مشکل رفع شود.

لازم به تاکید است، پیش از این رئیس پلیس راهور تهران گفته بود، در بهمن سال گذشته ۲۶ نفر در پایتخت به دلیل خاموشی در خیابان‌ها و بزرگراه‌های پایتخت جان خود را از دست دادند که این خبر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بیگانه پیدا کرد.

انتهای پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست