به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از اسپوتنیک، مایک نووگراتز، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال می‌گوید:‌ممکن است در آینده شاهد سقوط بازار ارزهای مجازی باشیم.

وی گفت: اخیراً شرکت کوین‌بیس توانسته سهام خود را در بورس وال‌استریت عرضه کند و همین امر باعث شد تا شاهد رشد ارزش ارزهایی نظیر بیت‌کوین، ‌داج‌کوین و حتی ریپل باشیم به همین خاطر ممکن است بازار ارزهای مجازی با یک روند سقوط مواجه شود.

وی تأکید کرد: من اتفاقات عجیبی نظیر رشد سنگین داج‌کوین و ریپل را شاهد بوده‌ام که این بدان معناست که هم اکنون در سطح بازار شاهد رشدهای غیرواقعی هستیم.

نووگراتز ادامه داد:‌این مسأله هیچ وقت خوب تمام نمی‌شود و بنابراین ما احتمالا در یک نقطه شاهد سقوط قیمت ارزهای مجازی خواهیم بود.

وی همچنین پیش‌بینی کرد: هفته آینده بازار ارزهای مجازی پرنوسان باشد.ارزش بازار کوین بیس در بورس وال‌استریت نزدیک به 86 میلیارد دلار کشف قیمت شد و همین امر باعث شده بود طی چند روز گذشته قیمت بیت‌کوین حتی 64 هزار دلار را هم ببیند.

ماه گذشته میلادی هم باویلی، بنیان‌گذاری و مدیر سابق کارگزاری ارزهای مجازی BTCC گفته بود که ممکن است تا تابستان امسال قیمت بین‌کوین به 100 هزار دلار هم برسد اما در عین حال هشدار داده بود که ممکن است در یک بازه زمانی شاهد از دست رفتن 80 تا 90 درصد قیمت بیت‌کوین نسبت به بیشینه آن باشیم.

انتهای پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست