به گزارش خبرگزاری مهر، نادر اصغرپور در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه پیش بینی می‌شود این میزان طرح در دست اجرا موجب اشتغال ۳۹ هزار نفر را فراهم خواهد کرد، اظهار داشت: از تعداد طرح‌های یاد شده ۸۵۷ طرح پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد داشته‌اند.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به صدور ۱۳۶ فقره جواز تأسیس ایجادی در فروردین ماه سال جاری نسبت به سال گذشته، از رشد ۱۷۲ درصدی آمار استان در این حوزه خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این میزان صدور جواز تأسیس ایجادی نشان دهنده افزایش علاقه مندی به سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی است.

اصغرپور با بیان اینکه بیشترین صدور جواز تأسیس ایجادی مربوط به شهرک‌های صنعتی شهرستان‌های تبریز، آذرشهر و شبستر است، ادامه داد: گروه‌های صنعتی محصولات غذایی و آشامیدنی‌ها، ساخت منسوجات، کاغذ و محصولات کاغذی، مواد و محصولات شیمیایی، محصولات لاستیک و پلاستیک و سایر محصولات کانی غیرفلزی تنها بخشی از عمده موضوعات جوازهای صادره بوده‌اند.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صمت استان، گفت: همچنین در زمینه جواز تأسیس توسعه‌ای نیز در فروردین ماه سال جاری، ۱۱ فقره جواز صادر و موجب رشد حدود ۵۷ درصدی نسبت به سال گذشته شده است.

وی تأکید کرد: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها شاهد افزایش علاقه‌مندی واحدهای تولیدی استان به افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات تولیدی بوده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست