علی‌اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها از تردد روان در اغلب محورهای مواصلاتی خبر داد و اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس اطلاعات 2314 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 5.8 درصد کاهش دارد.

در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.9 درصد بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3  تا 4 صبح ثبت شد.

* ثبت حدود 117 هزار تردد در آزادراه کرج ـ تهران

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران با حدود 117 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه‌کرج ـ قزوین با 114 هزار تردد و آزادراه تهران ـ‌کرج 109 هزار تردد از  پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور اشت.

* انسداد 8 جاده به دلیل نبود ایمنی در مسیر

وی با بیان اینکه در حال حاضر 8 جاده به دلیل نبود ایمنی در مسیر مسدود است گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر پونل ـ خلخال، گنج‌نامه ـ تویسرکان، خرم‌آباد ـ پلدختر، جاده فرعی شمشک ـ دیزین و محور شهداد ـ نهبندان اشاره کرد.

* تردد روان در محورهای تهران ـ شمال

آشوری اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان همچنین آزادراه قزوین ـ رشت و آزادراه تهران ـ‌ شمال در مسیر رفت و برگشت ترافیک روان است.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران ـ فشم محدوده رودک خبر داد.

* بارش پراکنده در محور کندوان

آشوری درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها بیان کرد:‌در حال حاضر در برخی از محورهای استان البرز بارش پراکنده داریم همچنین در محور کندوان بارش پراکنده باران گزارش شده است.

انتهای پیام/ب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست