ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ‌سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.5 درصد در شبانه‌روز گذشته

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2313 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.1 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 ثبت شد.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه کرج-تهران و تردد روان در جاده‌‌های تهران-شمال

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – تهران محدوده وردآورد خبر داد.

محرابی نیا بیان کرد: در حال حاضر در محورهای‌ هراز، فیروزکوه و کندوان و همچنین آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

وی اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

*  آزادراه تهران-کرج با 118 هزار تردد پرترددترین جاده کشور‌ در یک شبانه‌روز 

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 118 هزار تردد، آزادراه ‌کرج-قزوین با 105 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 99 هزار تردد، ثبت شد.

*‌ انسداد جاده پونل-خلخال و محور گنج نامه-تویسرکان

محرابی نیا با اشاره به انسداد چندین جاده یادآور شد: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، ‌محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

وی اظهار کرد: همچنین محور گنج نامه-تویسرکان، محور فرعی رویان – گلندرود و بلده واقع در استان مازندران، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

انتهای پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست