به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوش‌السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) ضمن اشاره به ظرفیت‌های این مجموعه عظیم اظهار داشت: قرارگاه با در اختیار داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص و تجهیزات و ماشین‌آلات بروز و مدرن از ظرفیت و توان بالایی در کشور برخوردار است و توانسته در هر دوره، اعم از دوره بازسازی و همچنین دوره سازندگی کشور، رسالت خود را به نحو احسن اجرا نماید.

وی افزود: با نگاه به افق پیش روی کشور و تحولات جهانی که به صورت لحظه‌ای در حال تغییر و نوشوندگی هستند، لازم است تا قرارگاه نیز مأموریت‌های خود را متناسب با آن تغییر دهد و در راستای اسناد ابلاغی به‌ویژه سند راهبردی گام دوم انقلاب حرکت کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) عنوان داشت: تغییرات با آهنگی پرشتاب‌تر رخ می‌دهند و مجموعه‌هایی که با این تغییرات همراستا نباشند نمی‌توانند به بقای خود ادامه دهند و در حوزه اجرای پروژه‌ها، چه بسا آنچه امروز برای ما یک ضرورت محسوب می‌شود تا چند سال دیگر کاربردی نداشته باشد.

سردار هوش‌السادات گفت: قرارگاه باید در همه حوزه‌های پیش روی خود، خلأها و گلوگاه‌های حال و آینده کشور را شناسایی کند و با حرکت در مسیر آن، شعار «ایران قوی» که مد نظر رهبر معظم انقلاب است را محقق سازد.   

انتهای پیام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست