به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزای تاس، آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه در پیامی به شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که تعلیق پروازهای این کشور به انگلیس را تا اول ژوئن تمدید کرده است. پیش از این، محدودیت های اعمال شده برای پروازهای انگلیس تا 16 آوریل برقرار بود.

در تلگرافی که متن آن در اختیار تاس قرار گرفت، آمده است: بر اساس تصمیم مرکز واکنش اضطراری برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در سراسر روسیه، پروازهای منظم و غیر منظم مسافران بین فدراسیون روسیه و انگلیس از ساعت 00:00 روز 15 آوریل 2021 به وقت مسکو تا ساعت 23:59 روز 1 ژوئن 2021 به حالت تعلیق درآمده است.

بر اساس این پیام، شرکت های هواپیمایی می توانند فقط پروازهای خاص تجاری را انجام دهند و هرکدام از آنها نیاز به مجوز از مرکز واکنش اضطراری دارند.

بنا بر این گزارش، پروازهای روسیه به مقصد و از مبدا انگلیس در تاریخ 22 دسامبر سال 2020 پس از شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور متوقف شد. ممنوعیت پروازها بارها تمدید شده است.

علاوه بر این، روسیه ارتباط هوایی خود را با ترکیه نیز محدود کرده است و پروازها به تانزانیا را از پنجشنبه 15 آوریل تا اول ژوئن مطابق با تصمیم مرکز بحران ضد ویروس کرونا با توجه به وضعیت ویروس کرونا در این کشورها متوقف می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست